Закат цивилизации (2018) " />

Закат цивилизации (2018)

Закат цивилизации (2018)
Питер видит один и тот же кошмарный сон, в котором он непрерывно теряет семью. Однажды сон почти сбывается, когда на Землю прибывают инопланетяне, сеющие смерть, разрушение и ужас. Пытаясь спасти семью, Питер обнаруживает в себе неожиданный источник сил.
Життя Пітера складається вдало. Такий висновок напрошується сам собою, адже у нього є все, що становить щастя типового обивателя: постійна робота, стабільна зарплата, затишний будинок і любляча сім'я. Він користується повагою колег і своїми руками облаштовує житло, реалізуючись як професіонал і творець. Але рівномірний протягом його існування раптово переривається серією кошмарних видінь, що приходять пізно вночі. У них він бачить, як його близькі люди гинуть в страшних муках.
Постійність цих тривожних душу мрій заважає чоловікові зосередитися на повсякденних справах. Його непокоїть передчуття якоїсь біди, що насувається. Можна подумати, що це - параноїдальні думки, що з'явилися на грунті безсоння. Однак реальність підносить неприємний сюрприз: земляни виявляються перед загрозою інопланетного вторгнення, яке проходить з неймовірною жорстокістю. Прибульцям байдужі можливі жертви, їх цікавлять тільки нові території. Пітер бачить, що сни про смерть родичів дуже скоро можуть стати реальністю. Чи вийде у нього запобігти цій трагедії або йому залишається тільки безпорадно спостерігати за передсмертної агонією?
Загрузка...

Чтобы скачать фильм Закат цивилизации (2018), вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.