Змей с тысячей порезов (2017) " />
постер фильма Змей с тысячей порезов (2017)
  • HDRip
  • 2017
  • 6.00
0 0
КачествоHDRip
Переводden904
Длительность104 мин. / 01:44
Год2017
СтранаБельгия, Франция
РежиссерЭрик Валетт
Показать больше информацииСкрыть
загрузка...

Змей с тысячей порезов (2017)

Змей с тысячей порезов (2017)
Опасный киллер находит убежище на ферме. По его следам идут колумбийские наркобароны, подполковник полиции Массо Рео и элитный убийца. У всех их только одна цель: нейтрализовать его любыми способами.
Першокласний найманий вбивця, який завжди діє чисто і не залишає ніяких слідів, робить помилку і попадається в руки поліції. Йому вдається втекти з-під варти, але під час втечі він отримує серйозне кульове поранення. Кілер вирішує сховатися в невеликому селі, де всі один одного знають. Однак в процесі своїх поневірянь він випадково стикається з декількома злочинцями, які як раз приїхали в глуху місцевість, щоб укласти серйозну операцію, пов'язану з наркотиками. Втікачеві не залишається нічого іншого, окрім як вбити всіх. Але поранення не дає йому далеко втекти, і він змушений ховатися в будинку звичайної сім'ї, яка складається з молодого подружжя і їх маленької дочки.
Погрожуючи вбивством дівчинки, кілер змушує родину дати йому притулок і допомогти залікувати рани. А в цей час по його сліду йдуть не тільки поліцейські, але і вкрай жорстокі і небезпечні вбивці. Останні жертви кілера виявилися спільниками одного дуже впливового наркоторговця з картелю, який втратив гроші і має намір помститися людині, зірвавшу угоду. Сімейство, яке дало притулок злочинцю, навіть не підозрює, що боятися їм варто зовсім не його, а тих, хто незабаром за ним прийде.
Загрузка...
6.00

Чтобы скачать фильм Змей с тысячей порезов (2017), вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.