Миллион счастливых сейчас (2017) " />
постер фильма Миллион счастливых сейчас (2017)
  • HDRip
  • 2017
  • 6.70
0 0
КачествоHDRip
Переводмногоголосый закадровый
Длительность80 мин. / 01:20
Год2017
СтранаСША
РежиссерАльберт Аларр
Показать больше информацииСкрыть
загрузка...

Миллион счастливых сейчас (2017)

Миллион счастливых сейчас (2017)
Успешная актриса Лейни Аллен уже много лет играет одну роль в популярном сериале. Она обрела огромную популярность и даже смогла выиграть престижную премию. Но в последнее время ей становится всё сложнее выдерживать напряжённый график, и она сталкивается с большими трудностями на съёмочной площадке. В итоге она принимает непростое решение завершить карьеру. Вместе со своей возлюбленной Вивиан героиня переезжает в небольшой городок, где они селятся в прекрасный дом на берегу озера. Теперь у девушек есть много свободного времени, которое они хотят посвятить лишь друг другу. Но их планы оказываются под угрозой, когда у Лейни неожиданно ухудшается самочувствие.
Успішна актриса Лейни Аллен уже багато років грає одну роль в популярному серіалі. Вона знайшла величезну популярність і навіть змогла виграти престижну премію. Але останнім часом їй стає все складніше витримувати напружений графік, і вона стикається з великими труднощами на знімальному майданчику. У підсумку вона приймає непросте рішення завершити кар'єру. Разом зі своєю коханою Вівіан героїня переїжджає в невелике містечко, де вони селяться в прекрасний будинок на березі озера. Тепер у дівчат є багато вільного часу, який вони хочуть присвятити лише одна одній. Але їхні плани виявляються під загрозою, коли у Лейни несподівано погіршується самопочуття.
Лейни стає розсіяною, постійно забуває повсякденні речі і поводиться трохи дивно. Вівіан, побоюючись за здоров'я своєї коханої, вмовляє її сходити до лікаря. Після проведених тестів і обстеження з'ясовується, що у колишньої актриси швидкопрогрессирующий Альцгеймер, і зробити що-небудь не можна. Незважаючи на всі можливі труднощі, з якими їй доведеться зіткнутися, Вівіан приймає рішення залишитися поруч з коханою людиною. У них залишилося зовсім небагато часу, і вони планують провести його разом. Але стан Лейни стрімко погіршується, і з кожним днем ​​вона забуває все більше подробиць свого життя.
Загрузка...
6.70

Чтобы скачать фильм Миллион счастливых сейчас (2017), вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.