Большая легенда (2018) " />
постер фильма Большая легенда (2018)
  • HDRip
  • 2018
  • KP4.714
  • 4.40
+1 1
загрузка...

Большая легенда (2018)

Большая легенда (2018)
Когда-то, он был первокласным солдатом. Теперь, в статусе бывшего военнослужащего, он отправляется в Тихоокеанский Северо-Запад, чтобы раскрыть тайну исчезновения своей невесты....
Кохана Тайлера їде в експедицію в погано досліджені тихоокеанські північно-західні ліси. Дівчина зі своєю групою несподівано зникає, і вже деякий час від неї немає ніяких звісток. Герой не може сидіти осторонь, тому приймає рішення відправитися слідом за нею. Він хоче виконати той же шлях, що і вона, і спробувати її знайти. Як тільки Тайлер приїжджає в ліс, на його автомобіль нападає невідома істота, і чоловікові дивом вдається врятуватися. Незабаром до нього на допомогу приходить мисливець, який погоджується допомогти герою в пошуках. Насправді цей мисливець вже давно хотів побачити істоту, яку всі називають бігфутом, і дана невелика експедиція, судячи з усього, відмінна можливість зробити це.
Разом герої долають непростий шлях через втішну місцевість, де не ступала нога людини. І їм все ж доводиться зіткнутися з міфічним бігфутом, який виявляється кровожерливим і недоброзичливим. Він полює на всіх, хто приходить в його ліс. Істота має неймовірну силу і витривалість, вона практично невразлива, і навіть рушниці проти нього малоефективні. Але, незважаючи на все це, а також поранення свого нового товариша, Тайлер не має наміру відступати, адже він все ще сподівається знайти свою наречену живою.
Загрузка...
KP4.714
4.40

Чтобы скачать фильм Большая легенда (2018), вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.