А если получится? (2017) " />
постер фильма А если получится? (2017)
  • HDRip
  • 2017
  • 5.30
0 0
КачествоHDRip
Переводмногоголосый закадровый
Длительность95 мин. / 01:35
Год2017
СтранаАвстралия
РежиссерРоми Троуэр
Показать больше информацииСкрыть
загрузка...

А если получится? (2017)

А если получится? (2017)
Эдриан - безынициативный технарь с обсессивно-компульсивным расстройством. Грейс - уличная художница с множественным раздвоением личности. Это история любви, которая кажется невероятной. А вдруг получится?
У фільмі «А якщо вийде?» Головним героєм стає Едріан. Він молодий хлопець, який працює в компанії технічним фахівцем і при цьому страждає від яскраво вираженого обсесивно-компульсивного розладу. Через часті напади нервової хвороби, які виражаються в фобії чистоти і різних нападів страху, безініціативний і як здається навколишнім, неймовірно дивним Едріан все ще холостяк.
Єдині в його житті відносини з дівчиною закінчилися трагедією, і подруга яка надзвичайно подобаються хлопцеві, перериває з ним усілякий зв'язок. Але одного разу він випадково зустрічає Грейс, вуличну художницю. Симпатична дівчина миттєво займає в житті хворого хлопця особливе місце. Незабаром вони знову бачаться в кабінеті психіатра. Забувши про роботу, на якій талановитого фахівця зачекалось начальство, Едріан починає спілкуватися з Грейс, яка страждає роздвоєнням особистості. Дивна парочка занурюється в свій світ, де народжує їх власне життя, одне на двох.
Загрузка...
5.30

Чтобы скачать фильм А если получится? (2017), вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.