Придержи тьму (2018) " />
постер фильма Придержи тьму (2018)
  • HDRip
  • 2018
0 2
КачествоHDRip
Переводмногоголосый закадровый
Длительность125 мин. / 02:05
Год2018
СтранаСША
РежиссерДжереми Солнье
Показать больше информацииСкрыть
загрузка...

Придержи тьму (2018)

Придержи тьму (2018)
В снегах Аляски произошла трагедия. Найдены тела трёх детей, приблизительно растерзанных волками, и пропал шестилетний мальчик. Родители исчезнувшего нанимают исследователя и профессионала по волкам Расселла Кожура, чтобы тот нашёл их сына. Но это будет очень не легко сделать. И когда Рассел отправляется выслеживать волков, старая женщина говорит ему, что зло в другой стороне. Сможет ли он найти ребенка? Или же это невыполнимая затея?
Події в новому фільмі "Притримай темряву" розгортаються в якійсь далекій і забутій Богом і людьми селі Кілута, що загубилося десь на півночі Аляски. Кожна зима в цих місцях неймовірно сувора і безжальна. Людям доводиться виживати не тільки в умовах неймовірного холоду, але і в оточенні вовків, які приходять в село за новими жертвами.
І ось на початку чергової страшної зими вовки знову прийшли за дітьми з Кілути. Там пропало вже троє дітей, і в їх числі шестирічний синочок подружньої пари Вернона і Медора. Малюка звуть Слон. Поки Вернон намагається відшукати сина поодинці, Медора звертається до Рассела Керна, який славиться, як експерт по природі і тваринному світу Алсяски. Герою вже близько шістдесяти, він страждає і фізично і духовно, оскільки недавно пережив розставання зі своїми дружиною і дочкою. Але він погоджується відправитися в далеке село, щоб спробувати допомогти розслідувати ці страшні вбивства дітей. Але чим більше він занурюється в обставини справи і атмосферу покинутого селища, тим більший морок відкривається йому в душах Медора, Слона і інших жителів поселення ... Він з жахом усвідомлює, що часом, в серцях людей більше звіриного, ніж в тварин.
Загрузка...

Чтобы скачать фильм Придержи тьму (2018), вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.