Хороший доктор " />
постер сериала Хороший доктор 2 сезон
  • HDRip
  • 2017
  • KP7.671
+1 1
КачествоHDRip
Статус: Сериал продолжается
Добавлена4 серия
ПереводHDrezka Studio, Gears Media, BaibaKo, Newstudio, Coldfilm, Украинский, многоголосый закадровый, LostFilm
Год2017
СтранаСША
Жанрдрама
РежиссерМайкл Патрик Джэнн, Нестор Карбонелл, Джон Дал
Показать больше информацииСкрыть
загрузка...

Сериал Хороший доктор 2 сезон 4 серия

Хороший доктор
История молодого талантливого доктора с синдромом саванта, владеющего уникальными способностями - феноменальной памятью и фантастической чувствительностью к проблемам, вспыхивающим внутри человеческого организма. Герой становится блистающим хирургом, несмотря на это, в личностном плане его развитие подходит уровню десятилетнего ребёнка.
Головний герой серіалу - молодий доктор Шон Мерфі. Він з відзнакою закінчив медичну школу і починає свій шлях у великій сучасній клініці невеликого містечка. Шон відрізняється від звичайних докторів, у нього синдром «саванта». З особистісного розвитку він зупинився у віці 10 років - він наївний, прямолінійний, не здатний до фальші і лицемірства, не завжди готовий до ударів долі. Але в професійному плані Шон - талановитий хірург, що володіє рідкісним нестандартним розумом, фотографічною пам'яттю, здатністю блискавично реагувати і знаходити відповіді на найскладніші питання.
Однак, перш ніж продемонструвати всю свою майстерність, доктору Мерфі необхідно довести своїм, скептично налаштованим колегам і керівникові відділення, що він здатний надати їм гідну конкуренцію і, якщо знадобиться, справжню підтримку. Серіал покаже, як герой вчиться бути самостійним в повсякденному житті і як з кожним днем ​​ростуть його професійні навички. Незабаром колеги будуть раді, що він знаходиться в їх команді.
Загрузка...
KP7.671

Чтобы скачать Хороший доктор, вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.

Когда выйдет сериал, новая серия? График выхода сериала Хороший доктор

2 сезон сериала Хороший доктор
2 сезон 7 серия Episode 7 7 ноя 2018, Ср 18 дней
2 сезон 6 серия Episode 6 31 окт 2018, Ср 11 дней
2 сезон 5 серия Carrots 30 окт 2018, Вт 10 дней
2 сезон 4 серия Tough Titmouse 16 окт 2018, Вт
2 сезон 3 серия 36 Hours 9 окт 2018, Вт